Wspomnień czar, czyli teledysk z wesela

To nowoczesna forma filmowania ślubów i imprez weselnych Jest to historia pary młodej opowiedziana w krótkich, ale ciekawych filmikach, połączonych ze sobą. Obrazy te są dynamiczne i zgodne z aktualnymi trendami.

Czym różni się teledysk weselny od tradycyjnego, ślubnego filmu?
Co to jest LibDub?
Ile trwają klipy weselne?
Dlaczego pary młode decydują się na taki sposób filmowania?
Czy wiesz, że niekiedy teledyski ślubne tworzone są z rozmachem godnym hollywoodzkich gwiazd?

LibDub – pomysł na teledysk

Teledysk ślubny nietypowy, LibDub, to rodzaj wideoklipu, w którym występujące osoby poruszają wargami do odtwarzanej z playbacku piosenki. Nasz przykładowy teledysk powstawał w plenerze, a para młoda udawała, że śpiewa piosenkę „Bałkanica” zespołu Piersi. Klip taki wymaga dużego zaangażowania i zdolności aktorskich od przyszłych małżonków. Jednak pary młode często decydują się na nietypowe rozwiązania, jeśli chodzi o przekaz ślubnych wydarzeń.

Teledysk weselny jest dużo ciekawszy i bardziej dynamiczny niż tradycyjny film.

Film ślubny jak wideoklip

Teledysk weselny to zmontowane krótkie i dynamiczne klipy, często z dynamiczną muzyką.. Filmy takie nie są długie w porównaniu z tradycyjnymi relacjami z wesela, które trwały nawet trzy godziny. Teledyski to najczęściej około 40 minut zmontowanego materiału. Ich celem jest przedstawienie w sposób zwięzły i ciekawy najważniejszych wydarzeń tej wyjątkowej, weselnej nocy. Dzięki takiemu sposobowi filmowania, teledysk zawiera więcej ciekawszych zdarzeń, które często są specjalnie aranżowane.

Taka nowoczesna forma filmowania ślubów jest chętnie wybierana przez ludzi młodych.